ul. Fabryczna 3 18-300 Zambrów tel: 86 271-48-31 271-22-10 fax: 86 271-21-17

„Podwórko NIVEA"

W ramach akcji Podwórko NIVEA”, marka NIVEA Polska wybuduje 40 Rodzinnych Miejsc Zabaw na terenie całego kraju. Podwórko NIVEA” stanie się retro-nowoczesnym placem zabaw, który za pomocą zastosowanych elementów będzie odpowiadał na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywał do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci. Podwórko NIVEA” to takie miejsce, gdzie rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w zabawie, którą sami doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa. Elementy obecne w Rodzinnych Miejscach Zabaw zostaną przystosowane zarówno dla dużych jak i małych, co jeszcze lepiej pozwoli zintegrować rodzinę i zapewni jej niezapomniane przeżycia.

Chcecie, żeby nasze dzieciaki miały nowe, doskonałe miejsce do zabawy przy Alei Wojska Polskiego? Wszystko zależy od nas i naszych głosów! Głosowanie rozpoczynamy już w środę 1 kwietnia i walczymy do 31 maja. Możecie oddawać głos każdego dnia! Zaproście swoich znajomych i wspólnie zróbmy niespodziankę najmłodszym mieszkańcom Zambrowa! Głosować będzie można za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko wybierając lokalizację ZAMBRÓW ALEJA WOJSKA POLSKIEGO! Podwórko NIVEA zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów, jeszcze w tym roku.

Ogłoszenie o terminie sesji Rady Miasta

Burmistrz Miasta Zambrów ogłasza, że w dniu  31 marca 2015 r. (wtorek) o godz. 1130 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta nr 214 odbędzie się VI sesja Rady Miasta Zambrów z następującym porządkiem obrad:


 1. Ustalenie porządku obrad.
 2. Przyjęcie protokołu obrad poprzedniej sesji.
 3. Informacja Burmistrza w zakresie zarządzania Miastem.
 4. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
 5. Interpelacje radnych.

 1. Podjęcie uchwał w sprawie:
 • zmian w budżecie miasta Zambrów na 2015 rok;
 • przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasto Zambrów na rok 2015;
 • wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości;
 • rozpatrzenia skargi złożonej do protokołu przez Pana Zbigniewa Grzegorzewskiego;
 • utworzenia odrębnego obwodu głosowania;
 • funduszu sołeckiego w Gminie Miasto Zambrów na 2016 r.
 1. Sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Poprawy Zdrowia w zakresie Rehabilitacji Leczniczej w 2014 r.
 2. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Miasta Zambrów z organizacjami pozarządowymi w 2014 r.
 3. Zapytania i wolne wnioski oraz sprawy różne.
 4. Zamknięcie obrad.
Obrady są jawne i każdy może w nich uczestniczyć.

I MARATON SZOSOWY – ZAMBRÓW 28 czerwca 2015

28 czerwca po raz pierwszy w Zambrowie i całym regionie odbędzie się Maraton Szosowy – impreza o zasięgu ogólnopolskim organizowana przez Stowarzyszenie SPORTEAM.

Maraton przeznaczony jest dla amatorów turystyki rowerowej jak i dla osób o zacięciu sportowym. Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny tutaj i dokonać opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem:

 

Opłata regularna

Opłata ze zniżką dla emerytów, rencistów, uczniów, studentów

Przelew do 15 maja                      65 zł                      55 zł
Przelew do 12 czerwca                      88 zł                      76 zł
Przelew do 19 czerwca                    120 zł                      95 zł
Gotówka w dniu maratonu                    150 zł                      110 zł

 

Uczestnicy mają do wyboru 3 dystanse – 80 km, 140 km i 200 km.

W tym maratonie nie ma przegranych. Wszyscy, którzy ukończą wybrany dystans są zwycięzcami. W nagrodę otrzymają okolicznościowy medal i imienny dyplom z przejechanym dystansem oraz uzyskanym czasem. Trasa Maratonu jest stosunkowo płaska, ale ze względu na dystans wymaga dobrego przygotowania kondycyjnego.

Szczegóły w zakładce INFO

Zapraszamy do udziału !

I Zambrowski Bieg Uliczny

 O B E J R Z Y J      N A S Z         S P O T    R E K L A M O W Y

WWW.SPORTEAM.ZAMBROW.PL

 

2 maja z płyty Stadionu Miejskiego w Zambrowie wystartuje I Zambrowski Bieg Uliczny. Do wyboru są dwie trasy na 5 i 10 km. Na 5 km mogą pobiec osoby, które ukończyły 16 rok życia, zaś na 10 km osoby pełnoletnie.Impreza jest bezpłatna, aby wziąć udział w biegach na 5 i 10 km należy się zarejestrowaćTUTAJ

Każdy z uczestników, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przewidziano puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. W ramach obu biegów będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacje wiekowe. Wyłonimy także Najlepszą Zambrowiankę i Najlepszego Zambrowianina.


Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów w Biurze Zawodów w godzinach 8.00 – 10.45. W Biurze Zawodów zawodnicy otrzymają pakiet startowy zawierający numer startowy wraz z elektronicznym chipem do pomiaru czasu.

Pamiętamy także o najmłodszych. Z myślą o nich zaplanowaliśmy imprezy towarzyszące – biegi dla przedszkolaków (5 i 6 - latków) i uczniów szkół podstawowych. Będą to biegi począwszy od 100 do 1000 metrów. Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal, dla zwycięzców zaplanowano nagrody rzeczowe. Każdy rodzic/opiekun prawny, który zechce zgłosić dziecko do udziału w zawodach powinien się zgłosić do nauczyciela wychowania fizycznego lub wychowawcy przedszkolnego i wypełnić stosowne oświadczenie. Szczegóły dla uczestników biegu oraz trasa imprezy w załączonym regulaminie oraz TUTAJ

ZAPRASZAMY!

Stadion Miejski w Zambrowie

9.30 – 11.30 biegi dla dzieci na płycie stadionu

11.00 – start biegu na 5 km ulicami Zambrowa

11.15 – start biegu na 10 km ulicami Zambrowa

Biuro zawodów, szatnia, toalety: w budynku Zambrowskiego Klubu Sportowego OLIMPIA.

Parking dla uczestników imprezy przy budynku Klubu (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8)

Organizatorzy: Burmistrz Miasta Zambrów Stowarzyszenie Sportowo Rekreacyjne SPORTEAM Uczniowski Klub Sportowy ORKAN przy Szkole Podstawowej Nr 3