ul. Fabryczna 3 18-300 Zambrów tel: 86 271-48-31 271-22-10 fax: 86 271-21-17

Wczorajszej niedzieli odbył się kolejny rajd długodystansowy z cyklu ZAMBRÓW NA ROWERY. Tym razem celem wyprawy był Tykocin.

Ponad 50 miłośników dwóch kół z Zambrowa, powiatu zambrowskiego, Łomży i Ostrowi Mazowieckiej, wyruszyli z zambrowskiej targowicy ok. godz. 8.00. Do Tykocina dotarli ok. 12.30, na miejscu można było zwiedzić zamek, synagogę czy pospacerować po okolicach. Tykocin to miasto, gdzie w dawnych czasach przebywali wielokrotnie królowie oraz książęta polscy. Duża liczba zabytków, a przede wszystkim zachowany oryginalny układ przestrzenny miasta z widoczną do dzisiaj granicą części żydowskiej, z oryginalną synagogą (muzeum) powoduje, że miasto jest coraz chętniej odwiedzane przez turystów.

Do Zambrowa peleton wyruszył punktualnie o godz. 14.00, po drodze zwiedziliśmy miejsce zagłady żydów w pobliskim lesie. Rozwiązanie rajdu nastąpiło w Zambrowie przy ul. Białostockiej o godz. 17.30.
Kierownikiem rajdu do Tykocina był Pan Marek Lutostański. Łączna trasa wyniosła 108 km.

 

Dziękujemy sponsorowi - Bankowi Spółdzielczemu w Zambrowie na gadżety odblaskowe.

 

Patroni medialni:
www.zambrow.org
www.zambrowiacy.pl
TV Narew

 

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Łomży

Poniżej publikujemy Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Łomży z dnia 14 lipca 2014 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianie w składzie Rady Miasta Zambrów.

Obwieszczenie

Serdecznie zapraszamy na kolejny rajd długodystansowy z Zambrowa do Tykocina

Serdecznie zapraszamy na kolejny rajd długodystansowy (ok. 100 km) z Zambrowa do Tykocina organizowany w ramach akcji ZAMBRÓW NA ROWERY.

Rajd odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 lipca, zbiórka o godz. 8.00 na targowicy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego. Powrót jest planowany na godzinę 18.00.

W rajdzie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, przygotowane kondycyjnie i sprzętowo.

Na rajd należy zabrać ze sobą – posiłek, nakrycie głowy oraz dętkę. Prosimy o techniczne przygotowanie rowerów.


     • Kierownikiem rajdu jest Pan Marek Lutostański.

     • Organizator zapewnia napoje chłodzące.

     • W Tykocinie przewidziano zwiedzanie rynku.

   • Przypominamy, że rajd odbywać się będzie zgodnie z przepisami ruchu drogowego i należy bezwzględnie podporządkować się zaleceniom kierownika rajdu.

Patroni medialni ZAMBRÓW NA ROWERY:

www.zambrow.org

www.zambrowiacy.pl

TV Narew

Sponsorem wyjazdu do Tykocina jest BANK SPÓŁDZIELCZY W ZAMBROWIE.

Komunikat Burmistrza Miasta Zambrów

działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz. U. z 2014 roku poz. 518 z późń. zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w siedzibie Urzędu Miasta Zambrów przy ul. Fabrycznej 3 wywieszony został na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni (od 15 lipca 2014 roku do 5 sierpnia 2014 roku) wykaz lokalu mieszkalnego nr 43 przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Zambrowie przeznaczonego do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na rzecz najemców.